Zamknij okno Drukuj dokument

Pracownicy i komórki organizacyjne

Budynek A Urzędu Gminy - ul. Leśna 1c w Dopiewie

 

Pokój

Telefon

E-mail

Adrian Napierała
Wójt Gminy

3

 

wojt@dopiewo.pl

Paweł Przepióra

Zastępca Wójta Gminy

12

618 906 351

vwojt@dopiewo.pl

Maciej Kaczmarek

Sekretarz Gminy

4

618 906 352

sekretarz@dopiewo.pl

Małgorzata Mazurek
Skarbnik Gminy

101

618 906 353

skarbnik@dopiewo.pl 

SAMODZIELNE STANOWISKA

Michał Kublicki
radca prawny

8

 

michal.kublicki@dopiewo.pl

Radosław Przygoński
Audytor wewnętrzny

8

618 906 995

radoslaw.przygonski@dopiewo.pl  

REFERAT ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY

Małgorzata Wzgarda
Kierownik Referatu

1

618 906 364

malgorzata.wzgarda@dopiewo.pl

Joanna Kopystecka
Biuro Obsługi Klienta, gospodarka odpadami

5

618 906 400

joanna.kopystecka@dopiewo.pl

Małgorzata Hetmańska
Biuro Obsługi Klienta

5

618 906 362

malgorzata.hetmanska@dopiewo.pl

Magdalena Pawlicka
zamówienia publiczne, przetargi

118

618 906 366

magdalena.pawlicka@dopiewo.pl

Damian Gryska
Biuro Rady Gminy

104

618 906 367

damian.gryska@dopiewo.pl

REFERAT FINANSOWY I BUDŻETU

Dorota Gumienna
księgowość

108

618 906 381

dorota.gumienna@dopiewo.pl

Ewa Płotkowiak
księgowość, płace

108

618 906 387

ewa.plotkowiak@dopiewo.pl

Katarzyna Leśniczak
księgowość budżetowa

108

618 906 386

katarzyna.lesniczak@dopiewo.pl

Anna Czarnecka-Urban

księgowość podatkowa, wymiar podatku od środków transportowych

107

618 906 389

anna.czarnecka@dopiewo.pl   

Kinga Czekalska-Fiebich
księgowość budżetowa

107

618 906 385

kinga.czekalska@dopiewo.pl

Anna Buksa
wymiar podatków lokalnych

106

618 906 384

anna.buksa@dopiewo.pl

Zuzanna Paluszak-Bendlewska

wymiar podatków lokalnych

106

618 906 383

zuzanna.paluszak@dopiewo.pl

Magdalena Pawlak

Katarzyna Trzebowska (umowa na zastępstwo)
księgowość podatkowa

105

618 906 382

katarzyna.trzebowska@dopiewo.pl

Blanka Górna
Księgowość podatkowa, windykacja

105

618 906 419

blanka.gorna@dopiewo.pl

Anna Śmierzchalska
windykacja

105

618 906 379

anna.smierzchalska@dopiewo.pl

 

 

 

 

REFERAT INWESTYCJI I GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Aleksandra Rutyna
Kierownik Referatu

111

618 906 410

aleksandra.rutyna@dopiewo.pl 

Mirosław Stempniak
Zastępca Kierownika Referatu, inwestycje liniowe - drogi

112

618 906 414

miroslaw.stempniak@dopiewo.pl

Krzysztof Wojtkowiak
inwestycje liniowe - oświetlenie, utrzymanie oświetlenia

109

618 906 418

krzysztof.wojtkowiak@dopiewo.pl

Paulina Trybuś-Ludwiczak
decyzje zajęcia pasa, decyzje lokalizacji urządzeń w pasie drogowym

109

618 906 412

paulina.trybus@dopiewo.pl

Łukasz Maciński
gospodarka lokalowa

110

618 906 411

lukasz.macinski@dopiewo.pl

Hubert Kinal
budowa i utrzymanie dróg 

113

618 906 409

hubert.kinal@dopiewo.pl

Dominika Jurga
inwestycje drogowe 

113

618 906 425

dominika.jurga@dopiewo.pl

 

 

 

 

REFERAT PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO I OCHRONY ŚRODOWISKA

Remigiusz Hemmerling
Kierownik Referatu, studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, opłata planistyczna

13

618 906 390

remigiusz.hemmerling@dopiewo.pl

Iwona Brzostowska-Ceglarz

decyzje warunków zabudowy

11

618 906 391

iwona.ceglarz@dopiewo.pl 

Katarzyna Nowak
opłata adiacencka

11

618 906 392

katarzyna.nowak@dopiewo.pl 

Magdalena Łączkowska

Zaświadczenia o przeznaczeniu terenu w MPZP; przygotowywanie wypisów i wyrysów; sprzedaż dzierżawa gruntów; nazewnictwo ulic i placów; numeracja porządkowa posesji

11

618 906 397

magdalena.laczkowska@dopiewo.pl 

Łukasz Ślisiński
przygotowywanie projektów decyzji: warunków zabudowy, lokalizacji inwestycji celu publicznego; opracowywanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego 

15

618 906 393

lukasz.slisinski@dopiewo.pl

Wanda Dudka
gospodarka gruntami, przetargi nieruchomości

15

618 906 394

wanda.dudka@dopiewo.pl

Ewa Hejwosz
ochrona środowiska, zgody na wycinkę drzew

14

618 906 395

ewa.hejwosz@dopiewo.pl

Zbigniew Kobiela
decyzje lokalizacji inwestycji celu publicznego, decyzje oceny oddziaływania na środowisko, ochrona zwierząt

14

618 906 396

zbigniew.kobiela@dopiewo.pl

REFERAT ds. PROMOCJI I ROZWOJU GMINY

Adam Mendrala
Kierownik Referatu, czasopismo "Czas Dopiewa", strona internetowa www.dopiewo.pl

2

618 906 370

adam.mendrala@dopiewo.pl

Beata Spychała
Promocja, strona internetowa www.dopiewo.pl, fb

2

618 906 372

beata.spychala@dopiewo.pl

Joanna Napierała
fundusze zewnętrzne, organizacje pozarządowe

7

618 906 373

joanna.napierala@dopiewo.pl

Maria Bąk
fundusze zewnętrzne, zamówienia publiczne, Biuletyn Informacji Publicznej

7

618 906 371

maria.bak@dopiewo.pl

Budynek B Urzędu Gminy - ul. Wyzwolenia 24 w Dopiewie

 

Pokój

Telefon

E-mail

URZĄD STANU CYWILNEGO

Grażyna Grześkowiak
Kierownik USC

2

618 906 429

grazyna.grzeskowiak@dopiewo.pl

Natalia Szajstek
zastępca kierownika USC

2

618 906 429

natalia.szajstek@dopiewo.pl

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Renata Szwarc
Kierownik Referatu

7

618 906 420

renata.szwarc@dopiewo.pl

Małgorzata Szajstek
dowody osobiste

3

618 906 421

malgorzata.szajstek@dopiewo.pl

Patrycja Plewińska
ewidencja ludności, kwalifikacja wojskowa, ePUAP

8

618 906 422

patrycja.plewinska@dopiewo.pl 

Anna Antkowiak
działalność gospodarcza, zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

8

618 906 423

anna.antkowiak@dopiewo.pl

Budynek C Urzędu Gminy - ul. Leśna 2a w Dopiewie

 

Pokój

Telefon

E-mail

STRAŻ GMINNA

Jacek Olejniczak
Komendant Straży Gminnej

 

618 941 986; 603 503 797

jacek.olejniczak@dopiewo.pl

Tomasz Strugacz
strażnik gminny

 

618 941 986

tomasz.strugacz@dopiewo.pl

Paweł Szmania
strażnik gminny

 

618 941 986; 693 503 335

pawel.szmania@dopiewo.pl

Radosław Zając
strażnik gminny

 

618 941 986

radoslaw.zajac@dopiewo.pl

Budynek Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego - ul. Łąkowa 2A w Dopiewie

 

Pokój

Telefon

E-mail

REFERAT OŚWIATY, KULTURY, SPORTU I ZDROWIA

Aleksandra Kuźniak
Kierownik Referatu

618 941 203

aleksandra.kuzniak@dopiewo.pl

Agnieszka Siejak
dotacje dla placówek niepublicznych

618 941 202

agnieszka.siejak@dopiewo.pl

Sylwia Wzgarda
administracja i płace placówek oświatowych

618 906 376

sylwia.wzgarda@dopiewo.pl

Natalia Nowak
administracja i płace placówek oświatowych

618 906 374

natalia.nowak@dopiewo.pl

Olga Miśtak
administracja placówek oświatowych

618 906 378

olga.mistak@dopiewo.pl

Natalia Styperek

administracja i księgowość placówek oświatowych

618 906 375

natalia.styperek@dopiewo.pl 

Magdalena Kolanoś

księgowość placówek oświatowych

618 941 208

magdalena.kolanos@dopiewo.pl

Anna Mrozik

księgowość placówek oświatowych

618 906 377

anna.mrozik@dopiewo.pl

 

 

 

 

 

 

 

Metadane

Źródło informacji:Administrator
Data utworzenia:2011-05-17 08:15:00
Wprowadził do systemu:Administrator
Data wprowadzenia:2009-02-24 14:14:19
Opublikował:Administrator
Data publikacji:2009-02-24 14:15:21
Ostatnia zmiana:2017-12-11 15:37:33
Ilość wyświetleń:25599