Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Dopiewo

Kolorowy pasek

Rada Gminy Dopiewo - VII kadencja (2014-2018)

Rada Gminy Dopiewo - VII kadencja (2014-2018)

 

Prezydium Rady Gminy Dopiewo stanowi troje radnych:

  • Leszek Nowaczyk - Przewodniczący Rady Gminy
  • Wojciech Dorna - Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  • Piotr Dziembowski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Aktualny skład Rady Gminy Dopiewo:

 

Imię i nazwisko

Sołectwo

Telefon

E-mail

Krzysztof Dorna

Dąbrowa

609 970 277

krzysztof.dorna@dopiewo.pl

Mariusz Ostrowski

Dąbrowa

782 784 225

mariusz.ostrowski@dopiewo.pl 

Marta Jamont

Dąbrówka

697 851 338

marta.jamont@dopiewo.pl

Justin Nnorom

Dąbrówka

789 141 101

justin.nnorom@dopiewo.pl

Tomasz Lewandowski

Dąbrówka

601 081 646

tomasz.lewandowski@dopiewo.pl

Mariola Nowak

Dopiewiec

508 399 521

mariola.nowak@dopiewo.pl

Tadeusz Bartkowiak

Dopiewo

782 722 438

tadeusz.bartkowiak@dopiewo.pl

Leszek Nowaczyk

Dopiewo

607 294 910

leszek.nowaczyk@dopiewo.pl

Ryszard Pawelec

Dopiewo

692 721 389

ryszard.pawelec@dopiewo.pl

Henryk Kapciński

Konarzewo

601 583 369

henryk.kapcinski@dopiewo.pl

Paweł Jazy

Konarzewo / Trzcielin

695 214 993

pawel.jazy@dopiewo.pl

Jacek Strychalski

Palędzie

668 161 861

jacek.strychalski@dopiewo.pl

Jan Bąk

Palędzie / Gołuski

605 585 975

jan.bak@dopiewo.pl 

Piotr Dziembowski

Skórzewo

609 046 713

piotr.dziembowski@dopiewo.pl

Przemysław Kopystecki

Skórzewo

798 238 647

przemysław.kopystecki@dopiewo.pl 

Piotr Strażyński

Skórzewo

660 401 702

piotr.strazynski@dopiewo.pl

Mariola Walich

Skórzewo

695 998 383

mariola.walich@dopiewo.pl

Sławomir Kurpiewski

Skórzewo

502 327 700

slawomir.kurpiewski@dopiewo.pl

Walenty Moskalik

Skórzewo

698 222 591

walenty.moskalik@dopiewo.pl

Anna Kwaśnik

Więckowice

501 758 062

anna.kwasnik@dopiewo.pl

Wojciech Dorna

Zakrzewo

602 529 859

wojciech.dorna@dopiewo.pl

Załączniki

Regulamin Rady Gminy Dopiewo (99.3kB) Zapisz dokument Pokaż dokument

Metadane

Źródło informacji:Administrator
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Administrator
Data wprowadzenia:2009-07-15 14:32:49
Opublikował:Administrator
Data publikacji:2009-07-15 14:32:59
Ostatnia zmiana:2016-05-04 12:25:34
Ilość wyświetleń:4796

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij